YURI Matcha

L6,300.00

YURI – MATCHA POWDER

80gr (5gr per nje pije)

Çaj jeshil i përftuar në mënyrë artizanale

YURI është Matcha e pastër e prodhuar në mënyrë artizanale.

Jo të gjithë e dinë  që  Matcha është  jashtëzakonisht i pasur me antioksidantë.

Çdo gllënkë e tij shoqërohet me përfitime shëndetësore për trupin, mendjen dhe lëkurën. Në terma afatgjatë Matcha është një nxitës i energjisë, lufton plakjen, përmirëson lëkurën dhe ndihmon në djegjen e kalorive.

YURI është ideale për pijet me qumësht Matcha Latte apo për gatime të ndryshme.

Paketimi 80gr në paketë të rimbyllshme, siguron freskinë dhe ruajten nga lagështia e produktit.

 

Origjina: Japoni 

Përzgjedhur nga Niko Neko Matcha 

Ka stok

SKU: 9551003060023 Kategori: , Etiketë:

No Comments

Leave a Reply