Kiku Matcha

L5,200.00

KIKU MATCHA POWDER

30gr – (3g për një pije) 

Çaj jeshil i përftuar në mënyrë artizanale

KIKU është Matcha e pastër e cilësisë superiore e prodhuar në mënyrë artizanale.

Jo të gjithë e dinë  që  Matcha është  jashtëzakonisht i pasur me antioksidantë.

Çdo gllënkë e tij shoqërohet me përfitime shëndetësore për trupin, mendjen dhe lëkurën. Në terma afatgjatë Matcha është një nxitës i energjisë, lufton plakjen, përmirëson lëkurën dhe ndihmon në djegjen e kalorive.

KIKU është ideale për çaj të lehtë, çaj të ftohtë, pijet me qumësht si dhe Smoothie.

Paketimi 40gr në kavanozin elegant prej qelqi të errët, siguron freskinë dhe e ruan nga oksidimi.

 

Origjina: Japoni 

Përzgjedhur nga Niko Neko Matcha 

 


Ka stok

SKU: 9551003060016 Kategori: , Etiketë:

No Comments

Leave a Reply